Akce

Nové zimní pneumatiky 2024 se slevou až 48 % »

Chystáte se přezout na zimní pneu v pneuservisu? Pak nehledejte nové pneu na internetu, ale přijďte k nám. Poradíme vám a navíc získáte pneu za akční ceny.

 

Nové letní pneu za AKČNÍ CENY 2019 »

Značkové pneumatiky střední třídy PointS a Lassy z továren Continental a Bridgestone. V TÜV testech dosahují vynikajících výsledků. Využijte nyní bezkonkurenční ceny u nás v Pneuservisu A.

 

SVĚTOVÉ PNEU ZA diskotní ceny »

Nakupte výhodně pneumatiky znažek PointS a Lassy. Jedná se o pneumatiky střední třídy. Vyrábí se v továrnách Continental a Bridgestone. V TÜV testech dosahují vynikajících výsledků. Využijte nyní bezkonkurenční ceny u nás v Pneuservisu A. 

 

Volné pracovní místo na pobočce pneuservisu A »

Přijmeme mechanika se znalostí pnuservisních služeb.
Nástup možný ihned. Pobočka v Brně.

 

 

SLEVA 48 % na nové zimní pneu 2015 »

Nakupujte výhodně nové zimní pneumatiky se slevami až 48 % v Pneuservisu A Brno. Ceny pneumatik od 998 Kč. Vybrané pneumatiky vám ihned přezujeme. V nabídce máme většinu značek. Akce platí do 30.12.2015.

 

AKCE LETNÍ PNEUMATIKY SLEVA AŽ 48 % »

Nové letní pneumatiky se slevami až 48 % v Pneuservis A Brno. Vybrané pneumatiky vám ihned přezujeme. Barum, Kormoran, Kleber, Michelin a další. 

 

Nová značka pneumatik Point S SummerStar »

Jedná se o pneumatiky střední třídy. Vyrábí se v evropských továrnách světových výrobců. Nabízí špičkové vlastnosti a vyšší kilometrový průběh než běžné značky. Bezkonkurenční cena. Čtěte více ...

 

ZDARMA RC auto HUMMER »

Při zakoupení sady letních pneu Point S SummerStar dostanete dárek – RC auto Hummer na dálkové ovládání. Akce platí do 30. 5. 2014 nebo do vyprodání zásob. Pro nákup pneumatik nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

 

SLEVA 48% NA NOVÉ ZIMNÍ PNEUMATIKY »

Nakupujte výhodně nové ziní pneumatiky se slevami až 48 % v Pneuservisu A Brno. Ceny pneumatik od 1070 Kč. Vybrané pneumatiky vám ihned přezujeme. V nabídce máme většinu znček. Akce platí do 30.12.2015.

 

RC auto HUMMER zdarma! Do 31.12.2014 »

Při zakoupení sady zimních pneu PointS WinterStar dostanete dárek – RC auto Hummer na dálkové ovládání. Platí do 31. 12. 2014. Pro nákup pneumatik nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

 

Za zničenou pneumatiku dostanete novou »

Jedná se o pneumatiky střední třídy. Vyrábí se v evropských továrnách světových výrobců. Nabízí špičkové vlastnosti a vyšší kilometrový průběh než běžné značky. Bezkonkurenční cena. Čtěte více ...

 

VÝPRODEJ PNEUMATIK – SLEVY AŽ 50 %. »

Nové letní pneumatiky se slevami až 50 % v Pneuservis A Brno. Ceny pneumatik od 600 Kč bez DPH. Vybrané pneumatiky vám ihned přezujeme. Barum, Kormoran, Kleber, Michelin a další. Akce platí do 20.8.2013.

 

Nová pobočka Brno – Ventily ZDARMA! »

Zveme vás od 25. 3. 2013 do nové provozovny v ulici Pražákova v Brně.

Každý nový zákazník získa sadu ventilů zdarma.

 

Opravíme neopravitelné nákladní pneu! »

Provádíme opravy termopresem – některé poškozené pneumatiky, které jsou už jinými pneuservisy posouzené jako neopravitelné, se touto technologií dají opravit a není nutné kupovat nové.

 

ZDARMA mytí pneu + nové ventily »

Nečekejte na zimu. Přezouvejte už nyní a získejte kvalitní ventily zdarma + čištění pneumatik. Akce platí do 15.1. 2013.

 

4 nákladní auta zároveň »

Máme dostatek obslužného prostoru – současně můžeme obsluhovat až 4 nákladní auta najednou.

Kdykoliv k nám můžete přijet a nemusíte čekat.

 
 

NOVINKY

10/10
2023
Nové zimní pneumatiky 2024 se slevou až 48 % Nově v nabídce zimní pneumatiky vysoké kvality za velmi...
27/03
2018
Nové letní pneumatiky PointS a Lassy skladem Značkové pneumatiky střední třídy PointS a Lassy z...
10/10
2016
Zimní pneu za akční ceny až - 48 % u nás v pneuservisu. Chystáte se přezout na zimní pneu v pneuservisu? Pak...
jsme 2x v brně navštivte nás

Prodej pneumatik všech značek za extra nízké ceny v Brně.